Wtorek, 12 listopada 2019 Marcina Renaty
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Serwisy » Ogłoszenia » Kursy   
Drukuj
Nagraj się i poddaj ocenie specjalisty!
Logo AEGEE-Warszawa
Logo AEGEE-Warszawa
Interesujesz się PR-em lub dziennikarstwem? Działasz w organizacji studenckiej i chcesz się dowiedzieć, jak nawiązywać kontakty z mediami? A może zawsze chciałeś dowiedzieć się, jak dobrze się zaprezentować przed kamerą? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia - szkolenie PR-owe organizowane przez AEGEE-Warszawa!

Zapraszamy na pierwsze szkolenie z cyklu „PRrzygotuj się”, organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa wspólnie z Kołem Naukowym „Know-How”.

Szkolenie z zakresu EFEKTYWNYCH KONTAKTÓW Z MEDIAMI oraz ROLI ORGANIZACJI STUDENCKICH W MEDIACH odbędzie się 27.04 (sobota) od godz. 10.00 do 17.00 na Uczelni Łazarskiego, a poprowadzi je Jacek Frentzel, trener i praktyk biznesu, specjalista PR, dyrektor firmy szkoleniowej „Doradcy Public Relations”.

Szkolenie będzie podzielone na dwie części: wykładową ( w formie dyskusji) i warsztatową, której większą część zajmie warsztat z kamerą, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w zaimprowizowanych scenkach i wywiadach. Ich nagrania zostaną następnie omówione przez prowadzącego warsztaty i skomentowane przez uczestników.

Uczestnicy będą pracować na swoich komputerach, które ułatwią wykonywanie zadań podczas warsztatów, a następnie ich wspólne omówienie.

Koszt szkolenia to 110 zł za 8 godzin szkoleniowych. Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikat udziału w szkoleniu, a także coffee breaki.

UWAGA! Lista miejsc jest ograniczona, dlatego proszę o jak najszybszy kontakt i zgłaszanie się na adres: joanna.bogdanowicz@aegee.waw.plŹródło informacji: Artykuł pochodzi z newsroomu portalu
Autor: jbogdanowicz(o)wp.pl dnia: 15.04.2013 [17:15]

Dodaj do: Dodaj do Google Bookmarks Dodaj do Wykop.pl Dodaj do del.icio.us Dodaj do gwar.pl
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW