Poniedziałek, 21 października 2019 Celiny Eli Urszuli
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Nauka » Wykłady specjalne   
Drukuj
Warsztaty "Nawigacja w urządzeniach mobilnych"
Navigate_Mobica_konkurs
Navigate_Mobica_konkurs
W ramach cyklu „Środa z pracodawcą”, 17 kwietnia, o godz. 16:15, ekspert z firmy Mobica przeprowadzi na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW warsztaty poświęcone nawigacji w urządzeniach mobilnych.

Miejsce: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW
Sala: 146
Data: 17 kwietnia 2013
Godzina: 16:15


Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze specyfiką tworzenia aplikacji nawigacyjnych na urządzenia mobilne na przykładzie Windows Phone 8. Zostaną poruszone zagadnienia związane z narzędziem turn-by-turn, kontrolką map, obsługą sensorów GPS, kompasu, żyroskopu i akcelerometru, obsługą wizji i augmented reality, sterowaniem głosem oraz komunikatami głosowymi, a także współdzieleniem kodu między platformami Windows Phone 8 i WinRT. Warsztaty poprowadzi Paweł Żochowski, programista z firmy Mobica posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarach projektowania aplikacji mobilnych, C#, XAML, HTML, JavaScript, CSS, T-SQL i DAX.

Wiedza przekazywana podczas warsztatów będzie szczególnie przydatna dla uczestników ogólnopolskiego konkursu programistycznego dla studentów „Navigate Mobica” – zadanie konkursowe polega na przygotowaniu aplikacji nawigacyjnej na dowolną platformę mobilną (szczegóły: www.mobica.com).

Warsztaty odbędą się w środę, 17 kwietnia, w godz. 16:15 – 18:00, na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych przy ul. Nowowiejskiej 15/19 w sali 146. Wśród uczestników warsztatów zostaną rozlosowane nagrody!
__
  • * *
Informacje o firmie
Mobica Limited Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z kapitałem brytyjskim, od ponad 6 lat funkcjonującą na rynku polskim z oddziałami w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie. Oferuje innowacyjne i kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania: od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Do grona klientów firmy należą m.in.: Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon.
Mobica Limited została wymieniona w rankingu 100 firm według Sunday Times Tech Track 100 jako jedna z czterech najszybciej rozwijających się firm z prywatnym kapitałem w branży technologicznej. Więcej informacji na www.mobica.com

Źródło informacji: Artykuł pochodzi z newsroomu portalu
Autor: anna.b(o)studioprowokacja.pl dnia: 16.04.2013 [23:15]

Dodaj do: Dodaj do Google Bookmarks Dodaj do Wykop.pl Dodaj do del.icio.us Dodaj do gwar.pl
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW