Poniedziałek, 21 października 2019 Celiny Eli Urszuli
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Nauka » Aktualności   
Drukuj
Integrator PW – budujemy pawilon!
Powstaje IntegratorPW - pawilon promujący osiągnięcia kół naukowych Politechniki Warszawskiej. Jest realizowany wspólnym wysiłkiem studentów wielu wydziałów uczelni. Odwiedźcie naszą stronę, obejrzyjcie soczyste wizualizacje struktury która już niedługo zagości przed gmachem głównym Politechniki! Lada dzień najciekawsze projekty naukowe rozwijane na Politechnice zostaną zIntegrowane i podane w atrakcyjnej, interaktywnej formie. Zapraszamy!

17 maja 2013, podczas Juwenaliów PW na placu Politechniki w Warszawie, zostanie otwarty pawilon projektowany przez studentów z Koła Naukowego reArchitektury Politechniki Warszawskiej - IntegratorPW.
IntegratorPW - to przestrzeń wystawowa o modułowej strukturze, która pomieści multimedialną i interaktywną ekspozycję prezentującą projekty rozwijane przez wszystkie koła naukowe Politechniki Warszawskiej. IntegratorPW jest inicjatywą studencką – począwszy od idei, po realizacje.
Celem projektu jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najnowszych dokonań kół naukowych PW. Studenci różnych wydziałów opracowują w swoich laboratoriach i warsztatach szeroki zakres inspirujących projektów, które niejednokrotnie zdobywały uznanie na światowych wystawach i konferencjach.
Pamiętacie Kropelkę - futurystyczny pojazd o maksymalnej wydajności? Nasi koledzy z uczelni pokazali swój kunszt również na polu robotyki, biorąc udział w Roboticonie. Są też z nami autorzy WUT Solar Boat - 6 metrowej łodzi napędzanej energią słoneczną. Te i inne projekty będzie można lepiej poznać odwiedzając IntegratorPW. W naszej inicjatywie bierze udział ponad 30 kół naukowych Politechniki.
IntegratorPW będzie platformą wymiany informacji pomiędzy wydziałami. Zaprosi również gości Juwenaliów do zapoznania się z możliwościami, jakie otwiera przed młodzieżą studiowanie na Politechnice Warszawskiej.
IntegratorPW jest strukturą mobilną. Jego konstrukcja umożliwia wielokrotny montaż oraz łatwy transport. W przyszłości IntegratorPW będzie wystawiany w innych miastach w Polsce, gdzie studenci zaprezentują lokalnym społecznościom swoje projekty.

Dla wszystkich zainteresowanych projektem – odwiedźcie nasze strony, możecie nam również pomóc:

[http://polakpotrafi.pl/projekt/integratorpw
http://www.integratorpw.pl
http://www.facebook.com/rearchitektura

Źródło informacji: Koło naukowe reArchitektury, integratorpw.pl
Autor: Koło naukowe reArchitektury dnia: 26.04.2013 [15:30]

Dodaj do: Dodaj do Google Bookmarks Dodaj do Wykop.pl Dodaj do del.icio.us Dodaj do gwar.pl


komentarze (0)

Twój komentarz może być pierwszy.

Dodaj nowy komentarz

Jesteś niezalogowany. Zaloguj się, jeśli nie chcesz aby komentarz był anonimowy.Zwiększ wysokość pola Zmniejsz wysokość pola

(opcjonalnie)
3.85.245.* - w takiej postaci pojawi się Twoje IP, gdy jesteś niezalogowany

Dodawanie komentarzy:
Użyj [http://www.polibuda.info] lub [http://www.polibuda.info|opis] przy wstawianiu odsyłaczy..
Tagi HTML są zablokowane.
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW