Poniedziałek, 21 października 2019 Celiny Eli Urszuli
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Sport i turystyka » Wyjazdy   
Drukuj
SnowCamp - Boarderweek 2008, Val Thornes
Emblemat artykułu
Po dwóch miesiącach plażowania i zmagania z wiatrem nadszedł czas na totalną zmianę klimatu! Jak szaleć, to szaleć, dlatego na otwarcie sezonu ski&snowboardowego 2008/2009 przygotowaliśmy coś specjalnego! Zapraszamy Was do Val Thorens na niezapomniany Event Boarderweek 2008!

Boarderweek to znacznie więcej niż impreza, to prawdziwe międzynarodowe święto freestyle’u, na które co roku przybywa kilkanaście tysięcy miłośników snowboardu z całej Europy. Podczas tego-rocznej 12 edycji czekać będą na Was testy sprzętu najlepszych marek, zawody i warsztaty w snowparku, a także pokazy freestyle motocross. Popołudniami w SnowBASE znakomici DJ’e wprowadza Was w doskonały nastrój podczas cyklu imprez apress ski. To tylko rozgrzewka, bo wieczorem zabawa przeniesie się na koncerty oraz pokazy śmietanki europejskiej sceny klubowej.
Jednak Val Thorens to przede wszystkim raj dla amatorów białego szaleństwa ! Na wysokości 2300 m.n.p.m do waszej dyspozycji jest blisko 600 km tras zjazdowych i ponad 200 wyciągów! Ten najwyższy punkt Trzech Dolin słynie z doskonalej jakości śniegu, który utrzymuje się od listopada do maja i znakomicie przygotowanych stoków o różnym stopniu zaawansowania. Wszystko to praktycznie na wyciągnięcie reki, obojętnie w którym zakątku miasteczka aktualnie się znajdujesz. Jedyne na co możecie narzekać to ... zbyt duży wybór !

Przeżyj to razem z Nami !
TERMIN 13 - 20 grudnia 2008

Więcej na http://www.snowcamp.pl

SNOWCAMP ... RIDE BETTER !

Źródło informacji: Informacja własna
Autor: Łukasz Bezulski dnia: 31.10.2008 [10:15]

Dodaj do: Dodaj do Google Bookmarks Dodaj do Wykop.pl Dodaj do del.icio.us Dodaj do gwar.pl


komentarze (1)

Well, that could be expensive but, there exists a product constructed with a similar ingredients and
melvinaguiaryecjbud (Gość) IP: 127.0.0.* +odpowiedz skasujcie ten komentarz
14.09.2018 [18:59]
Well, that could be expensive but, there exists a product constructed with a similar ingredients and they also form it into all sizes and shapes of siding planks, panels and trimwork. Arrangement Beazer online for additional admonition relating to Texas virginia homes, attainable attic plans, appraisement and communities. They have distinguishing design planning and models to the townhouses and homes.

Strona: 1/1
1 

Dodaj nowy komentarz

Jesteś niezalogowany. Zaloguj się, jeśli nie chcesz aby komentarz był anonimowy.Zwiększ wysokość pola Zmniejsz wysokość pola

(opcjonalnie)
3.85.245.* - w takiej postaci pojawi się Twoje IP, gdy jesteś niezalogowany

Dodawanie komentarzy:
Użyj [http://www.polibuda.info] lub [http://www.polibuda.info|opis] przy wstawianiu odsyłaczy..
Tagi HTML są zablokowane.
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW