Poniedziałek, 21 października 2019 Celiny Eli Urszuli
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Media studenckie
Polibuda.info » Studia » Aktualności   
W dniach 7-10 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się siódma edycja programu „Ekostudent”. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Ekostudent = student społecznie odpowiedzialny”. To jedyna tego rodzaju impreza dla studentów, w której co roku biorą udział dziesiątki młodych ludzi zainteresowanych ekologią.
    dnia: 06.05.2013 [00:00]
Gdyby Budapeszt porównać do kobiety, to byłaby to niezwykle elegancka i wytworna dama, odziana w naszyjnik w najprawdziwszych pereł architektonicznych, otoczona peleryną połyskującego Dunaju, który delikatnie oplata jej monumentalne wzniesienia... Jeśli jednak Budapeszt przyrównać do mężczyzny, to niewątpliwie jest to jeden z największych optymistów jakich przyjdzie Ci poznać: otwarty, pełen życia, radujący swe ucho dźwiękami cygańskich skrzypiec rozbrzmiewających na ulicach i prowadzący ożywione dyskusje przy butelce Tokaja.
    brak komentarzy   dnia: 24.04.2013 [23:15]
Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE podbiło zawody Aero Design 2013 w Californii. Jako pierwsza drużyna w historii zawodów zajęli trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej w każdej klasie. Studenci zdobyli także sześć nagród dodatkowych, co dało im łącznie 9 miejsc na podium.
    brak komentarzy   dnia: 15.04.2013 [10:30]
Robisz wiosenne porządki w swoim domu? Czekasz na powiew świeżości, który przyniesie tegoroczna wiosna? Pozwól, by wiatr nowości przywiał Cię do IAESTE! To właśnie nasza organizacja umożliwia wyjazdy na praktyki zagraniczne setkom studentów na całym świecie. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pełną entuzjazmu, aktywną i chętną do działania, do tego masz tysiąc pomysłów na minutę i ogromną potrzebę, by COŚ się działo – u nas poczujesz się u siebie! …to musisz dołączyć do IAESTE!
    brak komentarzy   dnia: 11.04.2013 [11:30]
fot. KFF FOCUS
Politechnika Warszawska zaprasza na Dzień otwarty dla Dziewczyn pod hasłem „Studia z pasją. Zawód z przyszłością” w ramach szóstej edycji akcji „Dziewczyny na Politechniki”.

    brak komentarzy   dnia: 10.04.2013 [11:15]
Redex
Rekrutacja IAESTE Pozwól, by wiatr nowości przywiał Cię do IAESTE! To właśnie nasza organizacja umożliwia wyjazdy na praktyki zagraniczne setkom studentów na całym świecie. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pełną entuzjazmu, aktywną i chętną do działania, do tego masz tysiąc pomysłów na minutę i ogromną potrzebę, by COŚ się działo – u nas poczujesz się u siebie!…to musisz dołączyć do IAESTE!

    brak komentarzy   dnia: 08.04.2013 [01:00]
Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej "Geoida" zaprasza na VI konferencję z cyklu Nauka w Służbie Ziemi. Tym razem rozmowy będą dotyczyć odnawialnych źródłach energii i ich związku z geodezją!
    dnia: 04.04.2013 [01:30]
Biuro Karier PW oraz Trustwave zapraszają na prezentację:
Cyber zło – czy jesteś gotów stanąć do walki?


    brak komentarzy   dnia: 02.04.2013 [00:30]
Biuro Karier PW oraz Plus zapraszają na jedną z czterech planowanych prezentacji: „Mobilność codzienna” czyli jak szybko dogoniliśmy wizjonerów.
    1 komentarz   dnia: 02.04.2013 [00:30]
CC PublicDomainPictures
Prima Aprilis
Czy tylko najlepsi studenci mają szansę na stypendium? Słyszymy przecież, a także wielu z Nas korzysta, o bardzo wielu programach stypendialnych. Stypendia to nie tylko sprawy socjalne czy państwowe stypendia związane z kierunkami zamawianymi, ale również tzw. "stypendia fundowane" jak stypendium im. inż. Mieczysława Króla, stypendium im. Mariana Kantona. Jak Politechnika długa i szeroka możliwości jest bardzo wiele. Są oczywiście także, a może przede wszystkim, stypendia związane z osiągnięciami naukowymi.
    5 komentarze   dnia: 01.04.2013 [14:00]
więcej artykułów »
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW