Wtorek, 12 listopada 2019 Marcina Renaty
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Aktualności » Wywiady   
Niedawno uroczyście zainaugurowano rozpoczęcie działalności Fundacji PWN. Jakie są jej cele? W jakim kierunku będzie się rozwijać? Czy ma coś więcej do zaofiarowania studentom, niż istniejące już podobne organizacje? Na te i wiele innych pytań odpowiada pani Liliana Skoczylas - Prezes Fundacji PWN.
    brak komentarzy   dnia: 24.04.2013 [12:30]
fot. Ida Suchecka
Podobno Internauci podejmują trafne decyzje. Tegoroczny wybór potwierdził ich nieomylność.
Gdyby zebrać grupę osób określających się jako “wyróżniające się uśmiechem”, jego uśmiech okaże się wyjątkowo szczery i niewymuszony. Przystojny, błyskotliwy, z poczuciem humoru. Przyszły inżynier z humanistycznym zacięciem. Przed Wami Tomasz Galuba (Mchtr) - Mister Internautów PW 2012.
    brak komentarzy   dnia: 05.01.2013 [14:15]
Na hasło "Mister" kobiety rzucają wszystko, mężczyźni zielenieją z zazdrości, a panie w dziekanacie stają się miłe! W roku 2012 wszystkich tych zaszczytów dostąpi Piotr Lechnio! Specjalnie dla studentek, na upiększenie ponurych i szarych dni - wywiad z aktualnym Misterem Politechniki Warszawskiej.
    8 komentarze   dnia: 18.12.2012 [01:00]
Podsumowanie
To co dobre-szybko się kończy. Przed nami ostatnia już część naszego cyklu artykułów o niezwykłych wyprawach na własną rękę. Tym razem nasi studenci-podróżnicy opowiedzą nam o kontaktach i relacjach podczas podróży oraz o właściwym doborze ekipy. Co więcej dowiemy się o tym, jak byli traktowani w dalekich krajach i nie tylko. Zapraszamy.
    brak komentarzy   dnia: 03.11.2012 [19:30]
Zapraszamy do lektury drugiej części naszego cyklu o niezwykłych wyprawach studentów. Tym razem dowiemy się jak przygotowania wpłynęły na ostateczny plan i co niespodziewanego ich spotkało.
    brak komentarzy   dnia: 27.10.2012 [10:00]
Za nami wakacje, za nami także intensywny okres początku Roku Akademickiego. Choć pogoda za oknami naszych domów i akademików nie rozpieszcza, Polibuda.info wraz z czterema grupami studentów, którzy w niecodzienny sposób spędzali minione wakacje, proponują Wam powrót myślami do ciepłych miesięcy lata.
    brak komentarzy   dnia: 20.10.2012 [14:30]
Do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie – mówi Aleksandra Surynowicz, analityk biznesowy Funduszu zalążkowego Spinaker Innowacji - Inkubator BonusCard.
    dnia: 13.07.2012 [14:45]
fot. Jakub Ćmil
Takiego tłumu w Medyku jeszcze nie było! To właśnie 12 maja cały klub bujał się w rytm pozytywnego reggae i ragga w wykonaniu Natural Dread Kilazz, Raggafaya, Bednarka ze Star Gurad Muffin oraz Dancehall Masak-Rah, a dla poszukiwaczy nieco ostrzejszych rytmów wystąpili Farben Lehre. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak gorąca była atmosfera i przeczytać coś więcej o ulubionym zespole, polecam nacisnąć magiczną strzałkę w dół lub ewentualnie użyć do tego celu myszki.
Brak oceny     brak komentarzy   dnia: 20.05.2012 [01:00]
21 kwietnia 2012 na terenie kampusu Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie, odbył się drugi finał międzynarodowych zawodów sportowych ESN Olympics organizowanych przez Erasmus Student Network Polska oraz Akademię Obrony Narodowej. O sportowych emocjach, organizacji i wspólnej zabawie porozmawialiśmy z płk Andrzejem Soboniem – koordynatorem programu LLP Erasmus na AONie oraz Karolem Ślusarskim z ESN Politechnika Warszawska.
    brak komentarzy   dnia: 08.05.2012 [07:30]
fot. Jarek Rencz
Farben Lehre grają już od 26 lat. Wydali ponad 20 singli i około 19 płyt. Twórcy takich hitów jak "Kwiaty" czy "Matura" zgodzili się udzielić odpowiedzi na kilka nurtujących pytań.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o koncertach, tekstach czy planach- zapraszam do zapoznania się z wywiadem poniżej.
    brak komentarzy   dnia: 19.04.2012 [14:15]
więcej artykułów »
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW