Piątek, 6 grudnia 2019 Mikołaja
Szukaj w Internecie
Szukaj w Polibuda.info
Polibuda.info » Sport i turystyka » Aktualności   
Zacznij Juwenalia PW aktywnie już w piątkowe popołudnie - zapraszamy na Juwenalia na Sportowo!
    brak komentarzy   dnia: 03.05.2013 [23:00]
Gdyby Budapeszt porównać do kobiety, to byłaby to niezwykle elegancka i wytworna dama, odziana w naszyjnik w najprawdziwszych pereł architektonicznych, otoczona peleryną połyskującego Dunaju, który delikatnie oplata jej monumentalne wzniesienia... Jeśli jednak Budapeszt przyrównać do mężczyzny, to niewątpliwie jest to jeden z największych optymistów jakich przyjdzie Ci poznać: otwarty, pełen życia, radujący swe ucho dźwiękami cygańskich skrzypiec rozbrzmiewających na ulicach i prowadzący ożywione dyskusje przy butelce Tokaja.
    brak komentarzy   dnia: 24.04.2013 [23:15]
Czeska Praga - często określana mianem najpiękniejszej stolicy Europy. Uważana za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy. Zachwyca budowlami prezentując swą sześciowiekową historię architektury, począwszy od gotyckiej katedry św. Wita, skończywszy na jedynych na świecie budowlach kubistycznych. Zabytkowe centrum Pragi znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
To raj zarówno dla miłośników architektury jak i amatorów dobrej zabawy.
Nie zastanawiaj się więc i jedź z nami do Pragi. Na wieżę Petrińską, zobaczyć most Karola, odwiedzić Hradczany, poszukać wojaka Szwejka i tak po prostu napić się czeskiego piwa.
    brak komentarzy   dnia: 24.04.2013 [23:15]
Bez żadnych haczyków, bez żadnej ściemy! Każdy student Politechniki Warszawskiej może zwiedzić Europę za 15 euro!
    brak komentarzy   dnia: 20.04.2013 [20:30]
Letni Obóz Politechniki Warszawskiej to już czwarta edycja wakacyjnego obozu rekreacyjno–naukowego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. W 2013 roku Obóz odbędzie się w Miętnem koło Warszawy w terminie od 24 do 31 lipca. Obóz skierowany jest do uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi oraz technicznymi, którzy rozważają możliwość studiowania na Politechnice Warszawskiej lub innej uczeni technicznej.

    dnia: 20.04.2013 [20:30]
Tratwy z ISiem
WRS Inżynierii Środowiska ma zaszczyt zaprosić na najlepszą majówkę roku! Znudziła Ci się miejska dżungla? Już 30 kwietnia na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego odbędzie się pełen przygód i survivalu spływ tratwami. To będzie niepowtarzalny i niezapomniany wyjazd!
    dnia: 14.04.2013 [00:30]
© beachvolleyballinc @Flickr.com
Dopiero kilka dni temu z ulic Warszawy zniknął śnieg. Jeszcze gdzieniegdzie można znaleźć ostatnie jego łachy, ale słońce niebawem i z nimi sobie poradzi. Wiosna zagościła już więc za oknami naszych mieszkań, domów i akademików. Najwyższy czas, żeby zagościła i w naszych głowach. Pomyślcie więc o zbliżającej się Majówce i - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - zaplanujcie wyjazd.
    brak komentarzy   dnia: 13.04.2013 [14:45]
© Wikipedia
Weź udział w międzynarodowych regatach The Tall Schips Races. Popłyń z Fizyką.
    brak komentarzy   dnia: 17.04.2013 [21:00]
Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza do udziału w 49. edycji corocznego Rajdu Beskid Niski. Tradycyjnie wspólne wędrowanie odbędzie się podczas weekendu majowego po uroczych zakątkach polskich, słowackich i ukraińskich gór. Ześrodkowanie – czyli spotkanie tras – odbędzie się w sobotę 4 maja w Polanach
Surowicznych. W tym roku rajdowi przyświeca hasło „Beskid BEZ KITU!”.
    1 komentarz   dnia: 11.04.2013 [23:00]
Rajd Wiosenny 2013
WRS EiTI i WRS Mcht serdecznie zapraszama wszystkich na kolejną edycję Rajdu Wiosennego!
    dnia: 10.04.2013 [18:00]
więcej artykułów »
Developed by XIDEMIA Powered by Cabal Samorzad Studentow PW